Comments 87

 1. Pierwszy! 😀

  1. Jak przełamać się? Czesto podoba mi sie kobieta i nie umie wydukac slowa

  2. Co Was interesuje?

  3. I jak doprowadzić do trójkąta?:P

  PS Fajne nogi :))

  1. Post
   Author
 2. 1. Na co kobiety najbardziej zwracają uwagę w momencie pierwszego wrażenia na to czy facet jest ciekawy i potrafi zainteresować rozmową czy na wygląd?
  2. Czy na pytania kobiety o których nie chcemy rozmawiać lepiej nie odpowiadać i pozostać lekko tajemniczym, pokazać przy tym, że ma się poczucie humoru i dystans do samego siebie czy powiedzieć o to co pyta a jednocześnie zmienić temat na ten co nas interesuje?3. Czy facet , który po kilku minutach rozmowy pokazuje swoje intencje i przechodzi na dwuznaczności czy tematy seksualne zawsze jest skreślany bo chodzi mu tylko o jedno czy bardziej uważany jest za pewnego siebie a przy tym odważnego i konkretnego?

 3. jak zagadać do dziewczyny siedzącej na ławce ?
  czy dziewczyny lubią nieśmiałych facetów ?
  jak namówić kobiete na seks ?

 4. 1. Słyszałem, że kobiety mają wbudowany „radar” i od razu poznają, który facet „nadaje na częstotliwości „seksualnej” a który nie, i jeśli to w nim dostrzegą to ida z nim do łóżka o wiele szybciej niż jakimś innym gościem. Czy to prawda?
  2. Ad.1 – Jak sprawić aby wyrobić w sobie tą wibrację seksualności, aby była ona widoczna na zewnątrz i przyciągała kobiety.
  3. Czy kobieta w ogóle zwraca uwagę na treść słów, które facet do niej mówi podczas randki? Czy też udana randka zależy wyłącznie od naszej mowy ciała i eskalacji oraz budowania napięcia ?

 5. 1. Jak znaleźć kobietę rewelacyjną w łóżku, która kocha seks i potrafi to robić dobrze? Gdzie można ją znaleźć, po czym rozpoznać oraz jak stworzyć z taką kobietą relację seksualną opartą na przyjaźni?

  2. Czy kobiety rzeczywiście myślą przed, w trakcie i po spotkaniu na temat mężczyzny w sposób określony przez szeroko pojętą kulturę masową i jej narzucane wzorce? Większość mężczyzn zastanawia się nad tym co zrobić i powiedzieć, aby Ona coś na jego temat pomyślała, jednakże czy kobiety rzeczywiście zachowują się zgodnie z pewnymi popularnymi zasadami jak na przykład „zasada trzech randek”?

  3. Czy spełniony zawodowo mężczyzna tzw. „dobry materiał na męża” mający odpowiednie cechy i potrafiący stworzyć relację opartą na seksie i przyjaźni zawsze będzie traktowany „pod związek” ze względu na to co ma i co osiągnął, a kobieta raczej wybierze inny typ mężczyzny odpowiedni jedynie w sferze seksu i zabawy? Jeśli tak, to czy zatem dobrym pomysłem jest ukrywanie pewnych faktów pozwalających kobiecie na zaszufladkowanie mężczyzny jako potencjalnego męża?

  1. Post
   Author
 6. 1Dlaczego kobiety czasem uważają się za lepsze?No i czy uważają?
  2Dlaczego nie robią pierwszego kroku?
  3Dlaczego pomimo że są hetero chcą spróbować z drugą kobietą?My nie lubimy jak są zainteresowane kobietami

 7. 1. Jak wyłączyć podczas rozmowy z kobietą wewnętrzny dialog, który prowadzi do tego że rozmawiamy z sobą poprzez nią, a nie tak naprawdę z nią i dla niej?
  2. W jaki sposób pokonywać bariery, które tworzą się po dłuższym i głębszym (niekoniecznie w tym kierunku 😉 poznaniu kobiety? zmiana wyglądu, wydarzenia z jej życia..etc
  3. Jak się zaprezentować i czy jest to ważne aby prezentować właściwą postawę podczas poznawania kobiety, jednocześnie oznajmiającą jej że jestem zainteresowany nią seksualnie, ale nie jestem się psem na baby ani śliniącym się podrywaczem?

  1. Post
   Author
 8. 1 jak zaproponować dziewczynę żeby się ze mina przespała ?
  2 jak poderwać dziewczynie w klubie która jest bardzo sexi ubrana ma mini i szpilki ? a boje się ze jest zajęta
  3 jaka najbardziej kobiety podnieca męska bielizna slipy bokserki czy może sexi stringi męskie ?

 9. 1. Czy charakter samiec alfa jest tutaj dużą zaletą ?
  2. Wspólna pasja i zainteresowania są kluczowe w doborze parterów , jeśli przyciągaja przeciwieństwa to jaka inicjatywa do spędzania wspólnie czasu-mam na mysli odpoczynek po ciężkiej pracy
  3. Czy brak czułości oczywyście poza łóżkiem (takie ego).W jakim stopniu kobiety na to patrzą, i czy uważaja za wadę,jesli tak to kiedy/jaki typ kobiet.

  1. Post
   Author
 10. 1. Jak doprowadzić do randki z dziewczyną, którą dopiero poznaliśmy lub z dziewczyna z facebooka? Dlaczego dziewczyny te maja opór umówienia się na kręgle,kawe czy billard? A może lepiej zaproponować jej krótką pogawędkę w jej miejscu zamieszkania (park, przystanek autobusowy)
  2. Jak rozmawiać z dziewczyną, aby rozmowa się kleiła i było obustronne zainteresowanie? Jak zafascynować ją swoją osobą i poczuciem humoru, aby miała ochotę na więcej?
  3. Jakie nasze pytania i zachowania spalają nas w oczach kobiety?

 11. 1. Jak przekonać dziewczynę do ostrego seksu (np. ciągniecie za włosy, face fuck i inne akcje rodem z porno)?
  2. Czy warto sztucznie wywoływać zazdrość u kobiet lub robić im huśtawkę emocji?
  3. Odpowiadać na shit-testy czy je olewać?

 12. Jak flirtować z z 3+ kobietom z 2 + dziewczynom
  Jak wżąć numer od dziewczyn ze nie mogiła się doczekać spotkania
  Czy dziewczyny lubią niestałych
  Co dziewczyny myślą o facetach

 13. Post
  Author
 14. 1. Często podrywam przez internet mam w miare opanowane pierwsze wiadomości, na nie dziewczyny sie łapią :), ale po 2 czy 3 wiadomościach coraz mniej mi odpisują np tekstem (Może…) , (Sama nie wiem co…) lub (jak to kobieta mam zmienny humor) I nie raz czesto urywa sie kontakt bo nie wiem co napisac. Jak poprowadzić dalszą rozmowę by zaczeła więcej pisać?
  2. Jak przejsć z normalnej rozmowy z dziewczyną do bardziej seksualnych podtekstów przez internet lub sms?
  3. Jak zaradzić kiedy ty chcesz sie zabespieczyc prezerwatywą a dziewczyna sie z tego smieje lub nie chce?

 15. 1. Co dziewczyny najbardziej kręci w robieniu 'blowjoba’?
  2. Czy widząc faceta na mieście macie myśli typu 'fajnie byłoby go przelecieć/ciekawe jaki jest w lozku’?
  3. Jakie pozycje w łóżku podobają wam się najbardziej? 😉

 16. 1. Jak kobiety postrzegają facetów, których znają całe życie jako niepewnych siebie i słabych, a którzy nagle się zmieniają o 180 stopni? Zmieniają swoje zdanie, czy też raz pozostawione „wrażenie pozostaje na zawsze”?
  2. Jak kobiety postrzegają swoją wierność? Czy będąc w związku nie mają pragnienia nowych doświadczeń? A w przypadku chęci doświadczania nowych znajomości, pomimo wszystko zmuszają się do wierności?
  3. Czy temat seksu poruszany w rozmowie jest dla kobiet niewygodny, krępujący? Czy też kobiety kręci rozmowa o seksie nawet jeśli tego nie przyznają?

 17. 1. Jak namówić kobietę na spotkanie gdy jest oporna?
  2. Jak rozmawiać żeby zainteresować kobietę swoja osobom ?
  3. Jak przejść z luźnej rozmowy do seksualnego napięcia?

 18. O czy kobiety lubią rozmawiać i jak narzucać temat .
  Jakie kobiet mają słabe punkty
  jak podejdziemy do kobiety która mi się podoba i zaczniemy rozmawiać to co ona o mnie myśli

 19. 1) W jaki sposób rozpalić kobietę do takiego stopnia żeby była na mnie napalona
  2) jak sprawic by kobieta sie w drugiej osobie zakochała
  3) jak sprawic by z ramy przyjaciela stać sie dla kobiety spowrotem atrakcyjnym

 20. 1. Jak się ubierać w wieku 20+ żeby wyglądać pociągająco dla kobiet? Jaki wygląd najlepiej działa na kobiety z różnych grup wiekowych?

  2. Jak sprawić żeby kobiety chętnie dzieliły się z nami swoimi fantazjami i i się ich nie wstydziły? Czy jeśli to my chcemy je do czegoś nakłonić to rozmawiać z nimi o tym czy lepiej przechodzić do czynu i ewentualnie odpuścić w przypadku oporu z ich strony? Na blogach erotycznych kobiet i mężczyzn publikowane są opowiadania z opisami naprawdę ostrych akcji, piszą je oraz pozytywnie komentują zarówno mężczyźni jak i kobiety , w jaki sposób poznać po kobiecie że jest z takich właśnie „niegrzecznych” i chce być brutalnie potraktowana w łóżku?

  3. Jakie jest podejście kobiet do sponsorowania mężczyzn? Obecnie jest wiele portali stworzonych podobno dla takich sponsorek i można znaleźć tam wiele ogłoszeń bogatych i pięknych kobiet szukających relacji wyłącznie seksualnych w zamian za wsparcie finansowe. Czy są to prawdopodobnie w większości fałszywe ogłoszenia mające na celu wyciągnięcie pieniędzy od naiwnych za wysyłanie płatnych wiadomości do rzekomych sponsorek? Czy może rzeczywiście jest tyle kobiet skłonnych płacić za seks? Jeśli tak to jak najlepiej się do takiej zabrać? 😉

 21. 1.Podejście w klubie, doprowadzenie do tańca okej, ale później jak sprowokować kobietę do berdziej erotycznego zachowania?
  2. Jak najlepiej się z wami droczyć.
  3. Jak Was prowokować samym spojrzeniem.

 22. WITAJ PRZYJACIELU !!! 😉 Bardzo jestem szczęśliwy , że dajesz taką możliwość rozwoju był bym niezmierni zaszczycony gdybym mógł z niej skorzystać , Ponieważ wiedza pochodząca od takiego praktyka jak Ty jest na wagę złota , Bardzo fajnie , że pokazujesz jak kiedyś wyglądało Twoje życie , że nie było do końca takie kolorowe a jak jest teraz gdy pozbyłeś się ograniczeń i uwodzisz te najlepsze dziewczyny ponieważ uczysz na swoich błędach co jest bardzo efektowne . Jesteś również człowiekiem który ma w sobie dużo pokory i cierpliwości za co olbrzymi szacunek miałem tą przyjemność , że kilka razy skorzystałem twoich porad na konsultacji skype , które zmieniły mój światopogląd jeżeli chodzi o relacje z kobitami tak jak i postrzeganie samego siebie o 360 stopni za co również pragnę Ci gorąco podziękować.

  P Y T A N I A :

  – jak wiemy kobiety są bardzo emocjonalnymi istotami ;), które w mniejszym stopniu posługują się logiką stawiają bardziej na zmysłowość , bardzo malownicze słowa jak i wibracje seksualną dla tego moje pytanie będzie dotyczyć konkretnie w jaki sposób najszybszy i najefektywniejszy pobudzić kobiecą wyobraźnie aby to ona pierwsza zaczęła o nas fantazjować .

  – Tak jak Ty orety wolę przebywać w obecności starszych kobiet są dla mnie bardziej otwarte wiedzące czego chcą bardziej doświadczone , dla tego chciał bym poznać sekret w jaki sposób uwodzić starsze kobiety jeżeli jest się dużo młodszym mężczyzną jak obejść wszystkie opory

  – jak doprowadzić kobietę do wielokrotnego orgazmu w najkrótszym czasie jak dać jej największą przyjemność 😉

  POZDRAWIAM GORĄCO CIEBIE ORETY JAK I TWOJĄ PIĘKNĄ SKRZYDŁOWĄ 😉

  1. Post
   Author
 23. Cześć,
  Od pewnego czasu chciałem napisać z zapytaniem o kilka spraw. Wreszcie mam dobrą okazję!
  1. Jesteś w związku. Kobieta jest zazdrosna o każdą, na którą tylko zerkniesz. W jaki sposób tego uniknąć/rozwiązać ten problem?
  2. W jaki sposób informować kobiety o chęci poznania, przyjaźni, pójścia do łóżka, bez konieczności angażowania się w stałe relacje.
  3. Czy kobiety lubią zwodzić/bawić się nami/manipulować? Jako facet powinienem na to przystać i dać rozwijać się sytuacji? Czy może zawsze stawiać sprawę jasno?
  Pozdrawiam
  PG

  1. Post
   Author
 24. 1. Jak doprowadzić do trójkąta?
  2. W jaki sposób podejść do dziewczyny w klubie/w parku na ławce? Jakim tekstem ją zainteresować?
  3. Jak nakręcić dziewczynę?

 25. Siemanko O’rety dzięki, że nadal wstawiasz filmy na yt, wiele się już od cb nauczyłem 🙂 Moje pytania:
  1 Jak mogę przekonać dziewczynę żeby wyszła ze mną z klubu jeżeli widzę, że nie jest pewna czy chce bo np nie chce zostawić koleżanek?
  2 Jak sprawnie po wyjściu z klubu przejść do całowania i w jaki skuteczny sposób mógłbym zaproponować seks?
  3 Pytanie do Pani Agnieszki^^ W jakim miejscu kobieta chciałaby uprawiać seks np po wyjściu z klubu jeżeli np nie mogę jej zabrać do siebie?
  Pozdrawiam, Kamil jesteś zajebisty 😀

  1. Post
   Author
 26. Witam 😉

  1. Jak sądzisz czy jest możliwe żeby będąc z kobietą w związku, namówić ją żeby mieć obustronne przyzwolenie na kontakty seksualne z innymi osobami. Wiem, że chcę być z tą i tą kobietą i kropka, ale jeśli chodzi o sferę fizyczną zgadzam się z kulturami typu tych w których żona jest wręcz dumna, że jej facet potrafi „wyrywać” inne kobiety. Wie, że on mimo tego, że ma seks z innymi to żyć woli z nią.
  Chciałbym żeby kobieta zgodziła się na takie przyzwolenie dlatego, że rzeczywiście przekonała się, że tak jest lepiej i szczerze nie było jej przykro. I zastanawiam się czy jest to możliwe. Chciałbym wiedzieć co sądzisz czy jest możliwe stworzyć taką szczerą relację gdzie głównej dziewczynie to na prawdę nie przeszkadza, a reszta kobiet w pełni akceptuje to, że z nimi chodzi o czystą fizyczność z domieszką zafascynowania, z pełnym szacunkiem itd. ale bez żadnych planów na wejście emocjonalne, oczekiwania, roszczenia itd. Czy może jednak zgadzasz się z twierdzeniem niektórych kobiet, że jak lecisz też na inne to znaczy, że tamta Ci nie wystarcza?

  2. Czy obraziłabyś się gdyby facet z którym jesteś w związku wolał kiedy robisz mu loda niż gdy uprawiacie seks? Nie w sensie, że nie lubi seksu z Tobą tylko po prostu zapytany co sprawia mu większą przyjemność odpowiada, że dobry lodzik 😉

  3. Dwa typy faceta: 1. podoba Ci się, ale podrywając Cię sprawia, że niby Cię podrywa, ale tak do końca nie wiesz czy jest Tobą zainteresowany, ciężko go rozgryźć. 2. Też Ci się podoba. Od początku sygnalizuje Ci, że jest w Tobie zakochany, zauroczony od pierwszego wejrzenia i jasno (ale umiejetnie) to komunikuje. Nie podlizuje się, widzisz, że sprawdza czy spełniasz jego wymagania, jeśli zrobisz coś złego to jasno komunikuje Ci, że to mu się nie podoba, ale jednak nie próbuje grać na żadną tajemniczość, komunikuje chcę Ciebie i tylko Ciebie po prostu tego nie spieprz okazując się „pieprznięta” itd. Którego wolisz?

  ps.
  Pytanie nr. 4 Najlepszy komplement od faceta jaki dostałaś?

  Pozdrawiam

 27. Siemka Kamil 🙂 myślę, że umiejętności czy sposoby są na pewno ważne, ale faktycznie odpowiednie postrzeganie kobiet ma ogromne znaczenie i decydujące tak naprawdę czy to co robimy dla nas działa czy też nie!! (czyli nastawienie, przekonania i emocje w nas samych – neurony lustrzane – ona czuje bardzo to co Ty czujesz ;))
  Dzięki O’rety, że chcesz nam w tym pomóc 🙂
  1. Jak skuteczny uwodziciel ma myśleć o kobietach?
  2. Czy najważniejsze jest tak naprawdę czuć się atrakcyjnie?
  3. Co większość kobiet kręci w łóżku, jakie zachowania mężczyzny?
  Dzięki, że jesteście, ze swoją seksowną asystentką! 🙂
  Pozdrawiam ciepło!

 28. 1. Jak powinno wyglądać podejście do tańczącej dziewczyny i jak ją potem najlepiej ściągnąć z parkietu?
  2. Jak doprowadzić do trójkąta z dwiema nowo poznanymi laskami? 🙂
  3.Jak przejść z zabawowej niedirectowej rozmowy o niczym z laską z pracy na budowanie seksualnego napięcia?

  Dzięki. Pozdro.

  Moja odp na jedno z zadanych wcześniej przez kogoś pytań o znaczenie wielkość penisa:
  Ma, ale tylko dla ciebie i tylko jeśli o tym myślisz.

 29. Hej! Dziękuje za możliwość wypowiedzenia się :). Oto moje pytania:
  1.Jak kobiety postrzegają facetów w okularach wiele kobiet mówi że okulary to oznaczają słabość. Jaka jest prawda. Czy Tobie przeszkadzają faceci którzy są w okularach?
  2. Ostatnio podszedłem do kobiety w całkiem pustym autobusie. Było miło rozmawialiśmy o neutralnych tematach. Gdy chciałem się z nią umówić oznajmiła mi że zrobiłem jej przypał bo do niej podszedłem i kazała mi spieprzać. Czy faktycznie podejście do obcej kobiety to „przypał”? Jaka jest Twoja opinia?
  3. W jaki sposób zakomunikować kobiecie pewność siebie mając niewielkie doświadczenie w relacjach damsko-męskich.

  Pozdrawiam Was serdecznie szczególnie uroczą asystentkę 🙂

 30. 1 Jak namówić dziewczynę na trójkąt (właściwy)
  2 Jak sprawnie przejść do interakcji z dziewczyną, tańcząc z nią na parkiecie w klubie, odczytawszy wcześniej kilka oznak zainteresowania?
  3 Czy jest możliwe odzyskanie zainteresowania dziewczyny, która wcześniej okazywała nam zainteresowanie, ale przestała na skutek zrobienia jakiejś głupoty z naszej strony ?

  Pozdrawiam

 31. Post
  Author
 32. 1)Jak mam przełamać się do dziewczyny, która pracuje w sklepie odzieżowym wiedząc, że mi wpadła w oko i się zaniemówiłem ( nie jestem w stanie nic z siebie wykrztusić, wiedząc, ze nie powinienem mieć z tym problemów, żeby się odezwać), wiedząc o tym że to jest miejsce publiczne i dziewczyna jest niesmiała i jak próbuje do niej podejść zachowuje się nerwowo, jest zamknięta w sobie, bardzo podoba mi się Jak to przełamać w sobie ?

  2) Kiedy kobieta w relacji z facetem testuje faceta, i dlaczego kobiety to robią mówię o kobiecych testach nie o obawach
  3) Jak doprowadzić do seksu z dwoma kobietami, bardzo bym chciał z dwoma koleżankami, z którymi się przyjaźnie jak to zrobić ?

 33. 1) Czy jest możliwy powrót do dobrej relacji z dziewczyną( ponownego zainteresowania), która stwierdziła, że to już koniec relacji , wiedząc że popełniłem kilka głupot w relacji z nią (pokazywanie zbyt dużego zainteresowania na początku relacji, nie pozwolenie by ta relacja, n, rozwijała się swoim torem, nie wyczucie dobrego momentu żeby ją pocałować itp. pisanie po tym jak powiedziała nie emocjonalnych sms -ów zamiast nic nie pisać albo nie to nie napisać)

  2) Jak łamać opory dziewczyny, która jest dla mnie atrakcyjna, a nie chcę ze mną się umówić, ani odebrać telefonu, wiedząc, że jest to dziewczyna, która jeszcze nie wie czego oczekiwać w relacji z facetami. ( Tak to odczytuje 90 % jej znajomych na facebook.com to same koleżanki może i więcej.

  3) Mam kilka dobrych koleżanek, łączy mnie z nimi dobra relacja koleżeńska. Chciałbym z dwoma z nimi doprowadzić do trójkata w łóżku jak do tego doprowadzić ?

 34. Moje pytania:

  1. Pierwsze spotkanie z kobietą – uśmiech, rozmowa, wszystko idzie dobrze. Jak płynnie z początkowego zainteresowania wzbudzić w niej pożadanie?

  2. Wiele kobiet. Jak utrzymywać relację intymne, seksualne z kilkoma kobietami, jednocześnie nie raniąc i szanować uczuć żadnej z nich?

  3. Mężczyzna na początku inwestuje trochę więcej w relację, dzięki czemu kobieta wykazuje nim zainteresowanie. Jak odwrócić tą sytuację, żeby podczas rozwoju znajomości ona zaczeła więcej inwestować?

 35. Czy to prawda, że kobiety w początkowej fazie poznania obawiają się zbytniego zaangażowania ze strony mężczyzny, bo odczytują je, jako akt desperacji? Jeśli tak, to by znaczyło, że w początkowej fazie znajomości okazywanie tego „jak bardzo nam na kobiecie zależy” mija się z celem i tak naprawdę stanowi przeszkodę w poznaniu kobiety. W związku z czym (1 pytanie):
  -Jak bardzo ważny jest dystans podczas poznawania kobiet szczególnie na początku znajomości i nieokazywanie przesadnie nadmiernego zainteresowania, co w zasadzie może wystraszyć kobietę i mogłoby zniszczyć naszą relację nadmiernym oczekiwaniem?
  2 pytanie:
  -Odnośnie powyższego nasuwa się myśl, że w relacji z kobietą nie należy skupiać się na celu zdobycia jej jak jakiegoś trofeum tylko na procesie i czerpaniu przyjemności z interakcji, a wtedy szczęście w postaci wspólnie spędzonych chwili pojawia się jako efekt uboczny gdy droga ważniejsza była niż cel. W związku z czym, czy wszelkie niepowodzenia mężczyzn w relacjach z kobietami nie są wynikiem tego, że zaślepia ich chęć osiągnięcia celu bez skupiania się na drodze, która do niego do niego prowadzi?
  3 pytanie:
  -Słyszałem kiedyś taką opinię, że kobiety co innego myślą, co innego mówią, a c o innego robią i dało mi to do myślenia. Czy faktycznie tak jest, że nie ma to aż takiego znaczenia, co kobieta o mnie myśli ani co mówi tylko to jak się przy mnie czuje, bo to właśnie determinuje jej zachowanie wobec mnie? Czy nawet jeśli się ze mną nie zgadza w czymś lub coś jej we mnie przeszkadza i chciałaby to zmienić to i tak pozostanie przy mnie mimo wszystko, kiedy będzie świetnie się przy mnie czuć? Kiedy będę wzbudzał w niej odpowiednie emocje? -Nie kłócąc się z nią, nie argumentując, nie próbując zmieniać jej przekonań tylko dając jej emocje. Czy naprawdę to wystarczy, żeby kobieta trwała przy mężczyźnie? Chciałbym poznać Twoją Kamilu opinię na ten temat. Na pewno można by jeszcze rozwinąć ten temat bardziej znacząco…

 36. 1. Co sprawia, (jakiego typu zachowania, sposób bycia), że dla kobiety facet wydaje się atrakcyjny?
  2. Bardziej liczy się wygląd czy osobowość? Jeśli obie rzeczy, to co jest na pierwszym miejscu?
  3. Co jest bardziej pociągające dla kobiet: poczucie humoru czy męskość?

 37. Siemanko!
  Wszystkie kobiety sa wspaniale i kocham je haha ? dlatego uwazam ze warto sie rozwijac aby dawac im to czego potrzebuja aprzy okazji sprawiac radosc samemu sobie ?
  Ostatnio bardzo zaintrygowala mjie historia moich przyjaciol ktorzy niestety sie rozwiedli a wiem doskanale ze oboje sie nadal bardzo kochaja dlatego stad moje pierwsze pytanko ?

  1.Dlaczego kobieta zrywa z facetem ktorego naprawde szczerze kocha?
  2. jak osiagnac umiejetnosc samoistnego przyciagania kobiet (ich wzroku ,porzadania) w codziennych sytuacjach np. na ulicy bez zupelnie mojej ingerencji , poprostu ide a kobiety patrza na mnie z zaciekawieniem i iskra w oku ?
  3. jak sprawic aby kobiety czuly sie dobrze w moim towarzystwie ?

 38. 1 bardzo chce poznać jakąś kobietę ale jestem za bardzo nie śmiały co mam zrobić?
  2 jak zacząć rozmowę z kobietą która chce poznać?
  3 jak pokazać jej jaki jestem?

 39. Pytania do Agnieszki :

  1. Co myśli i o czym myśli kobieta przed pierwszą randką z facetem, podczas randki, i po randce z facetem? Jakie kobiety mają lęki i jakie oczekiwania w podczątkowej znajomości z facetem?

  2. Gdy słysze często rozmowy kobiet i z rozmów z nimi wynika że często chcą poznać poukładanego dobrego faceta a tak tylko mówią a często łączą się w związki lub idą na sex z facetami którzy są tymi niegrzecznymi. Chciałbym abyś coś opowiedziała o roli logiki kobiety w porówaniu do waszych emocji. Bo dla nas facetów to dziwne że kobieta jedno mówi a robi zupełnie coś odwrotnego. Jakbyś to wytłumaczyła? Czy można to porównać do zachowania palacza który wie że palenie zabija ale mimo to pali bo emocje mają nad mim kontrole?

  3. Wytrwałość a nachalnośc – O’rety często w swoich materiałach mówi jak ważna jest wytrwałośc w uwodzeniu kobiet. Czy miałaś kiedyś sytuacje że facetom świadomie lub nieświadomie podcinałaś skrzydła np coś odmówiłaś (numer,sepotkanie,sex) i facet szybko się poddał i zrezygnował a wystarczyłoby jakby spędził z Tobą więcej jeszcze czasu i ponownie zainicjonował to co chciał i by to uzyskał od Ciebie? I Jaka jest według Ciebie granica między wytrwałością faceta a nachalnością? Czy możemy uznać że wytrwały facet powinien być wtedy kiedy on Ci się podoba ale jeszcze nie czujesz sie gotowa na jego propozycje np numeru,spotkania,sexu a nachalny wtedy kiedy Ci sie nie podoba a on permanentnie coś od Ciebie chce?

  PS O’rety jesteś pierwszym trenerem który dziękuje indwywidualnie czytelnikom za komentarze. Reszta trenerów prosi o komentarze/pytania a potem ma to w dupie. Twoja postawa jest naprawde budująca i motywująca do zaangażowania w ten projekt!

  PS2 Chłopaki większość pytań jakie zadajecie to może nam na nie odpowiedzieć O’rety bo dotyczą spraw technicznych uwodzenia. Pytajcie więcej o to co powie nam kobieta na co nie wpadnie żaden mężczyzna 🙂

 40. Radek

  Witajcie 🙂 Moje pytania są takie:
  1. Tak samo jak kolega wcześniej: Mężczyzna na początku inwestuje trochę więcej w relację, dzięki czemu kobieta wykazuje nim zainteresowanie. Jak odwrócić tą sytuację, żeby podczas rozwoju znajomości ona zaczeła więcej inwestować?
  2. jak sprawić by dziewczyna podczas spotkania pierwsza zaczęła dążyć do seksu(to już nie pierwszy raz nasz) ?
  3. Jak namówić dziewczynę na seks oralny? ( chce ale ma obiekcje)

 41. Witam
  1 Czytam twoje posty bardzo często i piszesz w nich że każdą kobietę można zdobyć, ale widzę jaki jest świat leci ku zepsuciu, gdzie musisz mieć kasę ciuchy by się liczyć i kobietą się podobać nie ma co się oszukiwać nie tylko my mężczyźni jesteśmy wzrokowcami kobiety również. Ubierzemy się schludnie, ale to i uśmiechy nie wystarczą by zainicjować rozmowę która może się przerodzić w coś większego, co potrzeba jeszcze by zjednać ku sobie dziewczynę jak jest się szarakiem, chodzi o jakieś elementy mowy nie werbalnej?
  2 Sytuacja w dyskotece tańczy się w kółeczku czy na jakimś podeście i dziewczyna wpada w oko co zrobić by na spławieniu się skończyło?
  3 Najważniejsze chyba pytanie dręczące męski ród, jak wyjść z przeklętej tzw friendzony i przejść w romans, czytałem wiele próbowałem ale ta osóbka to strasznie ciężki orzech do zgryzienia niestety

  Ps: Agnieszka posiadasz piękne nogi:)

 42. Pytania tylko do Agnieszki
  1. Ubiór, czy kobiety które pokazuja więcej czegoś oczekują, czy po prstu lubia się pokazać ? Np. Twój dekolt, to Twój styl czy na potrzeby filmu ? ?
  2. Agnieszko…lubisz podrywać facetów ? jeśli tak to jak to robisz, czy czasem dostajesz kosza 🙂 ?
  3. Najlepszy podryw, jak facet poderwał Cię i po prostu byłaś jego ?

  mam nadzieje kiedyś się spotkać w trójkę ?
  pozdrawiam

 43. 1. Jak zostac tylko kochankiem kobiety zeby ona sie w tobie nie zakochala?
  2. Jak sie zmotywowac do dzialania w podchodzeniu do kobiet?
  3. W jaki sposob przejsc do seksualnosci z kobieta,jak wplatac to w rozmowe,zachaczyc ?

 44. 1 jak ja mam jak ja się w niej się zakochałe a ona nie do co mam zrobić żeby była moja
  2 czy jest możliwość że ona się wiemnie się zakocha a inne mówili że ja jestem brzytki i żadna mnie nie będzie chciała
  3 i jak mam boderwać ją żeby ona pyła mojm życiem ona jest doł idealną ale ja nie podrawię podrywać i jak mam z nią się zaręczyc bo ja od czasu jestem nieśmiałay i ją kocham

  1. Post
   Author
 45. 1. Co sprawia, że facet jest w Twoich oczach atrakcyjny?
  2. Co sprawia, że facet jest w Twoich oczach nieatrakcyjny?
  3. Jak podnieść tę atrakcyjność w oczach kobiet?

 46. 1. Jak sprawić, by dobre relacje z dziewczynami ( w sensie koleżeńskie) przerodziły się w coś więcej.
  2. Jak przełamać w sobie ograniczenie, że to nie dla mnie, że to nie jest „ta liga”
  3. Jak ćwiczyć (podejść do sprawy), przełamać niekomfortowe w sytuacje, w sensie odmienne zdania, mówienie niewygodnej prawdy. Chodzi mi o to, że jak sprawić, żeby od samego początku relacja z kobietą była w pełni naturalna i spontaniczna.
  Pozdrawiam 🙂

 47. 1) Jak sprawić by się we Mnie Zakochała ?
  Np. Poznaję ją przez instagrama „przypadkiem na spontanie” jadę na drugi koniec kraju. 3miasto, kluby, spacer nocny na molo po prostu mega. I to samo widzę u niej że się dobrze czuje w moim towarzystwie, wręcz odgania „znajomego” (pedał więc luz) żeby zostawił nas samych. Po powrocie mija kilka dni i nagle zwrot o 180 stopni. Z tekstów wynika – nie znam cię, nie bawiłam się mega, ponadto możesz pisać ale nie musisz.

  2) Jak sprawić u niej „nie dosyt” rozmów, spotkań ?
  Zawsze z tym był problem. Jedyne jaki progres zrobiłem to z pisania 2 zdań piszę pół i w pierwszej fazie to skutkuje. Ale później ;/

  3) Kiedy można stosować „Zaskoczenie” ?
  Np. mieszkamy w dwóch innych miastach. Rano czekać na nią z kawą ?

 48. 1. Ja poprowadzić rozmowę po wzięciu numeru telefonu ponieważ większość kobiet daje numer na odczepne.?
  2. Jak stworzyć relację, która będzie się opierała tylko na przygodach łóżkowych?
  3. W jaki sposób poznawać kobiety patrząc na nie wzrokiem albo jak używać wzroku aby poprawić skuteczność w poznawaniu?

 49. Post
  Author
 50. Więc widzę , że ciąg dalszy konkursu trwa =) z czego bardzo się Cieszę , że mogę w nim uczestniczyć , Bardzo intensywnie myślałem nad pytaniami ponieważ , jest ich tak wiele , lecz na większość dzięki Kamilowi znam już odpowiedz 😉
  PYTANIE I : Moim zdaniem najlepszym pomysłem na pierwsze spotkanie było by zaproponowanie dziewczynie przyjście do nas do domu ponieważ w tedy mieli byśmy ją już wyizolowaną i mogli byśmy swobodniej działać , później można było by poczęstować ją jakimś wybornym drinkiem puścić do tego jakąś delikatną muzykę w tle i na przykład pokazać nasz autorski masaż ,który zaczął by ją zmysłowo nakręcać na więcej lecz co w sytuacji gdy kobieta stawia nam opory na przykład każe nam przestać ,zdjąć rękę z jej pleców lub gdy w ogóle nie jest responsywna , co w takiej sytuacji było by najlepszym rozwiązaniem kontynuować za jakiś czas dalej ? czy może lepsza by była po prostu szczera rozmowa z taką kobietą

  II – Wiadomo , że nie zawsze zaplanowane spotkanie ,które mamy odbyć z kobietą zawsze pójdzie nam po myśli w większości przypadków nawet gdy mamy dopieszczoną logistykę wszytko podpinane na ostatni guzik w tedy też mogą pojawić się problemy i my jako spawani uwodziciele powinniśmy umieć w pewny siebie sposób je obejść a Takim problem może być na przykład jakże nie zwykle ważna kwestia jaką jest prowadzenie , jeżeli w trakcie spotkania Kobieta przejmie nad nami prowadzenie czasami to się zdarza nie świadomie ale co w tedy w takiej sytuacji gdy dziewczyna staje się wierzgająca jak znów w skuteczny sposób przejąć kontrolę nad całą sytuacją aby to nas do końca nie wybiło z rytmu i spotkanie nie zakończyło się fiaskiem ?

  III – Kobiety to istoty funkcjonujące w świecie emocji od zawsze mnie nurtowało pytanie jak za pomocą samych słów rozpalić kobietę , jakie słowa raz za razem wypowiadać aby coraz bardziej i bardziej robiło jej się gorąco i mokro , tak aby w głowie miała nas za faceta idealnego który zrobi z nią kosmos , ponieważ takie obrazowanie sytuacji to coś nowego dla kobiety i chyba bardzo atrakcyjnego ponieważ nie każdy ma tyle w sobie kreatywności aby dobrać odpowiedni zasób słów i wywołać w kobicie prawdziwą ekstazę .

  Mam nadzieje , że moje pytania zainteresują Ciebie Orety jak Twoją piękną Skrzydłową 😉

  POZDRAWIAM !!!

 51. 1. Jak szybko eliminować nieodpowiednie dla mnie kobiety?
  2. Jak podrywać dziewczyny w dużych setach?
  3. Jak podrywać zajęte dziewczyny?

 52. 1.Co zrobić by mieć 2-3 przyjaciółki z bonusem by o sobie wiedziały i nie miały tego za złe? – słyszałem, że jest to możliwe
  2.Jak zaczepiać dziewczyny na siłowni? – czasami wpadnie w oko jakaś fajna sikoreczka ale zanim zejdzie z bieżni czy roweru stacjonarnego to i godzina może minąć. Jest jakiś sposób?
  3.Jak poderwać przez Facebooka?

 53. 1. Jak przełamać strach przed zagadaniem?

  2. Jak poprowadzić relację, żeby oparta była o łózko, na dłużej, ale bez zakochania?

  3. Jak rozbudzić kobietę, żeby to ona zaczęła się starać zaciągnąć mnie do łóżka? 😛

 54. 1. Jak zauważać shittesty?
  2. Jak skutecznie rozwalać shit testy i zdawać je pozytywnie?
  3. Czy warto czasem podpuścić dziewczynę do tego by cie testowala, po czym rozwalić ten test na swoją korzyść, czy lepiej unikać sytuacji w których dziewczyna moze testowac?

 55. Hej. Oto moje 3 pytania które z chęcią bym zadał kobiecie –
  1. Jak sobie radzicie z nagością?
  2. Jak często kobieta by chciała uprawiać seks?
  3. Gdybyś miała zrezygnować z klasycznego seksu albo oralnych przyjemności, to co byś wybrała?

 56. 1. Jak zainteresowac dziewczyne tak zeby sie w Tobie nie zakochala,ale byla Toba zafascynowana i Cie uwielbiala i mowila innym kolezanka o Tobie.?

  2. Jakich metod uzywac do podniecenia kobiety,czy sa jakies specjalne slowa ktore w wyjatkowy sposob potrafia wplynac na kobiete zeby nagle z jakis tajemniczych powodow,zaczelo jej sie robic mokro w majtkach. I zeby nie mogla sie doczekac kiedy ja w koncu wykorzystasz seksualnie.?

  3.Jakie sa najlepsze metody na motywowanie sie do dzialania i dzialania,dania sobie samemu kopniaka energetycznego,w randkowaniu,podchodzeniu do kobiet jesli nie ma sie swojego winga?

 57. 1 Gdzie się podziala prwdziwa kobiecość? Chociażby umiejętność widzenia piersiami?
  2 Dla czego wygląd jest tak ważny, że nakładamy tony tapety, farbujemy włosy i katujemy się dietami, żeby tylko podobać się facetom?
  3 Co rozumieci pod pojęciem prawdziwa miłość?

  1. Post
   Author
 58. 1. Jak podejść do kobiety żeby nie pomyślała ze jesteś idiota, desperatem?
  2. W którym momencie rozmowy spróbować zaprosić ja gdzieś, bać wychaczyć kontakt?
  3. W jaki sposób doprowadzić przy pierwszym spotkaniu do kontaktu seksualnego ?

 59. 1.Jak podrywać w ciągu dnia? Czy z kobietą w ciągu dnia trzeba rozmawiać długo wystarczy minuta czy może 5 minut? O czym rozmawiać?

  2. Czy jest możliwe w ciągu dnia od razu zaprosić kobietę do siebie?

  3. Macie może jakieś porady dla osoby nieśmiałej i introwertyka? Jak przełamać się i co zrobić jak nie gada się dużo w towarzystwie kobiety.

  Pozdrawiam

  1. Post
   Author

   Dzięki wielkie za pytania. Mamy porady dla introwertyków, już kilku sobie z tym poradziło dzięki moim szkoleniom. Bądź na szkoleniu.

 60. Jak podnieci dziewczynę żeby się zakochała i nie mogła się doczekać kolejnych spotkań , Jak zachowywać się na randce
  Jak się przełamać do dziewczyny
  Najlepsze miejąca do ponawiania dziewczyn

 61. 1. Jakie masz rady dla introwertyków? W jaki sposób możemy wykorzystać nasze naturalne potencjały w uwodzeniu kobiet?
  2. Czy próbując znaleźć kochankę facet powinien opowiadać o sobie, tym, czym się zajmuje, czy raczej unikać wchodzenia w głębszą zażyłość na tym poziomie?
  3. Jeżeli w tej chwili nie szukam stałego związku, tylko kochanki w jaki sposób zakomunikować to kobiecie, żeby nie wyjść na playboya. Wspominam o tym, bo często spotykam bardzo fajne kobiety, które na pierwszy rzut oka wyglądają na spokojne, szukające stałego związku dziewczyny. Czy w takim razie powinienem je sobie odpuścić i zacząć szukać wśród bardziej wyzwolonych kobiet?

  Pozdrawiam.

 62. 1. Czy zajęte kobiety uwodzi trudniej ? Jak sie ma to do moralności ?
  2. Czy kobieta o wiele starsza ma inne wymagania niż w naszym wieku ?
  3. Jak zrobić tak aby kobieta zabiegała o Ciebie a nie ty o nią

  Pozdro

 63. hej!
  1 Jak poderwać dziewczynę na dyskotece wziąć kontakt i rozpocząć relację
  2 O czym i w jaki sposób rozmawiać z kobietami i jak flirtować
  3 Jak tańczyć na dyskotece z dziewczyną aby ona była mną zainteresowana

 64. Jak mam do niej mówić skoro jestem małomówny.
  Co mam powiedzieć jej
  jak najlepiej wyglądać aby się jej spodobać

 65. 1. Kamil, Agnieszka – Night game i zabawa bez alkoholu. Wychodzę od dłuższego czasu do klubów „bez drinka”. Każdy klub ma swoją energie i swój klimat. W większości jest to jednak bardzo wysoka energia. Miewam problem z wniesieniem siebie na inny poziom energetyczny 🙂 i najzwyczajniej wtedy nie czuje podejścia. Agnieszko jak to jest z tymi wszystkimi pijanymi facetami i przewagą tych trzeźwych. Czy trzeźwy facet, pochodząc do Ciebie dostaje fory na dzień dobry ;)? I co z tą seksualnością? Kiedy czujesz, że to już odpowiedni moment, że jesteś gotowa wyjść z facetem w bardziej ustronne miejsce. Co ten facet musi zrobić, jakie etapy przejść i co Ty musisz czuć, żeby powiedzieć OK zróbmy to. ; )

  2. Kamil – słabsze dni, tygodnie…..Jak to jest? Wstaje rano, pełen entuzjazmu, patrze w lustro i mówię do siebie, zajebisty z Ciebie koleś. Po czym wychodzę, idę na przystanek, rozglądam się mówie – łał jest! Ide, ale zamiast powiedzieć Dzień dobry! ide sobie dalej. Rodzi się we mnie duża energia, ale niestety ta stresująca i nie podchodzę. Jadę autobusem rozglądam się, widzę dziewczynę. Wstaje i siadam koło niej. I tak sobie jedziemy, a ja nie umiem zapytać czego słucha. Nie wiem, czy to fakt, że obok jest mnóstwo ludzi i boje się co oni sobie pomyślą, albo to co ona sobie pomyśli. Pojawia się lęk. Jak sobie z nim radzić?

  3. Agnieszko – Co najbardziej pociąga się w facetach? Co cenisz sobie w facetach, którzy podchodzą i których z nich cenisz najbardziej? Co lubisz w tych podejściach? Jak bardzo seksualność wpływa na Ciebie i gdzie jest granica ? Lubisz bardziej podejścia bezpośrednia czy pośrednie?

  🙂 Pozdrowienia, dla Was – do zobaczenia!

 66. czesc
  Jak powinno byc myslenie atrakcyjnego mezczyzny?
  Jak sprawic zeby podrywanie dziewczyn bylo naturalne, a nie jak wiekszosc gosci w calej spolecznosci, ktorzy robia tysiace podejsc i traktuja to jak sport?
  czy podrywanie w klubie rozni sie od tego na ulicy?

 67. 1. Jak przeprowadzić podejście jeżeli z natury jestem małomówny?

  2. Jak wprowadzić seksualność do rozmowy?

  3. Jak zainicjować dotyk?

 68. Super materiał. Przed obejrzeniem miałem w głowie część punktów, ale reszta… była czymś na co bym po prostu sam nie wpadł. Anty-walentynkowe spotkanie, mistrzostwo! 🙂

  Moje trzy pytania:
  – Jak tworzyć z kobietami szczere relacje w granicach samej fizyczności, będąc przy tym szczerym i dosadnym. Unikając efektu zakochania.
  – Jak poradzić sobie z łatką „były mojej koleżanki”? Mam na oku świetną dziewczynę, ale co rusz próbuję się zbliżyć słyszę nawiązanie do mojego poprzedniego związku (który swoją drogą, wydaje mi się, że pomógł bardzo bardzo wzrosnąć w pozytywnym sensie dziewczynie, z którą się spotykałem)
  – Jak wykorzystać grupę znajomych z codziennego otoczenia do wyrobienia sobie (dodatkowo o te kilka plusików) aury atrakcyjnego faceta? Staram się unikać jakichś zbliżeń z kobietami, z którymi np. studiuję na co dzień, aczkolwiek zawsze interesował mnie temat, jak je wykorzystać, aby naturalnym elementem byłoby poznawanie ich koleżanek 🙂

  Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za super materiał,
  Wojtek

 69. Witam, super Dawka wiedzy bardzo mi się spodobał:) Oto moje pytania:

  1. Nigdy nie miałem Dziewczyny, spotykałem się to z jedną co miara nie wyszło i takich spotkań było kilka zawsze kończyło się niepowodzeniem:( Inni znajomi mają Dziewczyny mało tego Dziewczyny same podrywają chłopaków, natomiast ja jak chce poderwać Dziewczynę to żadna nie jest mną zainteresowana:( Przecież jestem jak inni ludzie nie gryzę. Nie wiem jakie błędy popełniam,mam dosyć samotności.Chcę się wkońcu zakochać, dzielić się szczęściem:) Wobec tego jak przestać się flustrować ,że inni mają dziewczyny a ja nie i poprawić sobie humor:)

  2. Czy jest pisana mi samotność?

  3.Jak na imprezie\tańcu poderwać Dziewczynę, wprowadzić dotyk i sexualność oraz w jaki sposób emocjonalnie rozmawiać z Panną .

  Pozdrawiam, dzięki za fajny materiał:)
  Mateusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.